Loading...
KURUMSAL
1
İskender - Mavi Dükkan

MESAN 1991 yılında küçük bir atölye olarak Sayın Aliosman MERTÖZ tarafından kuruldu. Bugün 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile mobilya aksesuarları sektöründe önde gelen imalatçılar arasındadır. Stand ve mağaza dekorasyonu elemanlarını da üretim portföyüne dahil eden Mesan ayrıca masa ve sehpa ayakları, bağlantı elemanları, ev ve ofis mobilyaları için tamamlayıcı aksesuarlar, mutfak ve banyo mobilya aksesuarları gibi ürün gruplarında müşterilerine hizmet vermektedir.
MESAN kurulduğu günden bu yana prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, kalite bilincini çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile paylaşarak 17 Eylül 2002 tarihinde ISO 9001: 2000 Kalite Sistem Belgesi almaya hak kazanmış olup, 29 Kasım 2017 tarihindeki denetimle de ISO 9001: 2015 versiyonuna yükseltilmiştir.
MESAN 2011 yılı haziran ayında 11.000 m² kapalı alanlı Silivri Selimpaşadaki yeni binasına taşınmıştır. Üretimine yeni fabrikasında devam etmektedir.
MESAN üretimlerinin yaklaşık % 40' ını yurt dışına ihrac etmektedir. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları Almanya, Azerbeycan, Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Finlandiya, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsviçre, İtalya, Kazakistan, Kıbrıs, Libya, Lübnan, Moldova, Makedonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan' dır.
MESAN genç ve dinamik kadrosuyla iç ve dış piyasada pazar payını her geçen gün artırarak, değerli müşterilerinin esirgemedikleri destekleriyle büyüyerek yoluna devam etmektedir.

1991