Loading...
MESAN 25. Kuruluş Yılı Gala Yemeği…
HABERLER
MESAN 25. Kuruluş Yılı Gala Yemeği…

              25. Yılımızı Kutladığımız 2015 yılı içerisinde etkinliklerimizden sonuncusunu 26 Aralık 2015 Cumartesi günü Silivri Mega Saray Toplantı ve Balo Salonundaki organizasyonumuz ile gerçekleştirdik.
             Katılımın yoğun olduğu 25. Yıl gecemizde, Değerli Silivri Protokolü Silivri İlçesi Jandarma Komutanı Binbaşı Sayın Hakan KARAARSLAN, Silivri İlçe Emniyet Müdürü Sayın Hakan ER, Silivri Belediye Başkan Yard. Sayın Bora BALCIOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Rıfat KUTLU, CHP Başkan Yardımcısı Sayın Murat TEZELLER, Ağır Ceza Hâkimi ve Aile dostumuz Sayın İbrahim TOPUZ, Vergi Dairesi Müdüresi Sayın Kadriye ÇETİN, Silivri SİAD (Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Sayın Hakan KOCABAŞ bizleri yalnız bırakmadı.
            Gecemiz MESAN PLASTİK Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Aliosman MERTÖZ beyin konuşması ile başladı. İDDMİB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) Başkanı Sayın Rıdvan MERTÖZ, MESAN KİLİT Genel Müdürü Sayın Mustafa MERTÖZ ve Siad (Silivri iş adamları derneği) başkanı Sayın Hakan KOCABAŞ Bey’in konuşmaları ile devam etti.
            MESAN tarafından ödüle layık görülen, MESAN personeline, Yurt içi ve Yurt dışındaki bazı müşterilerine ve tedarikçilerine başarı plaketleri takdim edildi. 25. Yıl Pasta kesiminden sonra Silivri’nin çok özel “Elit folklor ve Dans Grubu” gösterilerilerini icra etti, gecemizin devamında Türk Sanat Müziği Dinletisi ile Didem ASLAN hanım sahne aldı.
            Bu güzel geceye katılan MESAN’ da değer yaratan ve üreten mesai arkadaşlarımıza ve değerli ailelerine, katılımları ile bizi yalnız bırakmayan Silivri Protokolüne, Silivri SİAD ’ın değerli üyelerine, Tüm dostlarımıza, desteklerini esirgemeyen Müşterilerimize, Tedarikçilerimize ve Tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.