Loading...
Kavaklı ilköğretim Okulu öğrencilerimizin Firmamızı Ziyareti
HABERLER
Kavaklı ilköğretim Okulu öğrencilerimizin Firmamızı Ziyareti

09.05.2016 Tarihinde, Silivri Belediye Başkanımız Sayın; Özcan IŞIKLAR, Silivri Kaymakamımız Sayın; Faruk BEKÂRLAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın; Ahmet AY, SİAD(Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği) Başkanı Sayın; Hakan KOCABAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kavaklı İlköğretim Okulu Müdürü Sayın Alpay Yavuz, Kavaklı İ.Ö. Okulu değerli Eğitim Mensupları ve Yetkilileri İle 8.Sınıf’tan 32 öğrencimiz ile Fabrikamızı Ziyaret Etmiştir.
Mesleki Eğilim Anketi doğrultusunda düzenlenen meslekleri tanıtma gezilerinde açılış ve protokol ziyareti ilk olarak ROL Model Örnek İşletme Ödülü alan Firmamız MESAN PLASTİK ile başlamıştır.
Ziyaretleri esnasında protokol misafirlerimize, öğretmen ve öğrencilerimize fabrikamızın tüm üretim tesisleri, depolama ve stok alanları İle tüm yönetim katları, uzman ve yetkili personel ve kısım yöneticileri eşliğinde gezdirilerek, üretim safhaları titizlikle her bir ayrıntıları İle anlatılmış ve geniş çaplı bilgilendirilmiştir.
Daha Sonra Tüm Misafirlerimize Fabrikamızın Toplantı ve Söyleşi Odasında İkramlarımız Eşliğinde mini bir program tertip edilmiş olup, Değerli Protokolümüz ve Genel Müdürümüz Sayın; Aliosman MERTÖZ’ ün Konuşmaları ve Minik Ziyaretçilerimize Tavsiyeleri Olmuştur.
Ziyaretlerinden dolayı bizleri onurlandıran, Sayın; Belediye Başkanımız Özcan IŞIKLAR ’a, Sayın; Kaymakamımız Faruk BEKARLAR ’a, Sayın; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet AY ’a Kavaklı İ.Ö. Okulu İdarecilerine ve geleceğimizin en değerli varlıkları Olan Kavaklı İ.Ö Okulu 8. Sınıf Öğrencilerine teşekkür ederiz.
Eğitime, Kalkınmaya ve Sanayileşmeye; Ülkemiz ve Milletimiz yararına yatırımlara ve yeniliğe MESAN PLASTİK Ailesi olarak devam ediyoruz.